ZAMKNIJ

Wpadki

W telewizji nie zawsze jest poważnie. Bywa też zabawnie. Sprawdź nasz ranking wpadek i śmiesznych sytuacji.

#1

Polsat News Pany!

Czy Polsat News i "Wydarzenia" "rządzą na mieście"? Oczywiście, że tak! Jarosław Gugała powiedział głośno to, o czym każdy wiedział od dawna :). "Wydarzeniom" życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów!

#2

Jestem Ogórek, Pani Ogórek!

Może mało kto już pamięta, ale Magdalena Ogórek, dziś gwiazda TVP, startowała w wyborach prezydenckich z listy lewicy. Przewodniczący SLD postanowił zwrócić uwagę Beacie Lubeckiej, że nie jest z Panią Ogórek na ty. Było ostro :).

#3

Wiecznie młody

Jarosław Gugała słynie z dystansu do siebie i poczucia humoru. Prowadzący "Wydarzenia" w mistrzowski sposób odniósł się do sugestii Karoliny Szostak, że nie jest już taki młody. To trzeba zobaczyć!

#4

Ups. Coś tu spadło!

Telewizja na żywo jest nieprzewidywalna. Na szczęście czasem spada nie oglądalność, a coś zupełnie innego... Dorota Gawryluk zachowała jednak zimną krew. Podziwiamy opanowanie :)

#5

Najpierw baranek, później rozmowa

Bywa, że gość zaskakuje prowadzącego. I to nie odpowiedzią na pytanie, a... barankiem. Od razu robi się świątecznie. Takie niespodzianki uwielbiamy!

#6

Imieniny Agnieszki

Tacy koledzy z pracy to skarb! Pamiętają o twoich imieninach, wesprą dobrym słowem i mimo późnej pory są pełni energii i humoru. Krótko mówiąc - praca marzeń. Zazdrościmy!

#7

Palenie zabronione

Palić papierosów na pewno nie warto. Dzięki Beacie Lubeckiej wiemy, że nie palą Paweł Kukiz i Wojciech Szeląg. W takim razie i my palić nie zamierzamy. To się nazywa telewizja z misją :)

#8

Reporter kontra kibice

Niezwykle trudno jest zachować spokój, gdy w czasie relacji na żywo wokół reportera gromadzi się tłum rozemocjonowanych kibiców. Łukaszowi Dubaniewiczowi gratulujemy opanowania :)

#9

Tylko spokój nas uratuje

Czarny sen prezentera. Zapowiada materiał, a tu zamiast reportażu pojawia się coś zupełnie innego. Kolejna próba i... znowu nic. Magdzie Sakowskiej zazdrościmy siły spokoju :)

#10

Wina Tuska!?

Czy ta wpadka to też słynna "wina Tuska"? Nie mamy pewności. Wiemy jednak, że w telewizji na żywo wszystko może się zdarzyć. Ale spokojnie. To tylko awaria :D