Liczby

40.000.000+
UNIKALNYCH ODSŁON
Social media
10.000+
Newsy
8.800+
Posty na forum
70.000+
Zarejestrowani użytkownicy
5.500+

Newsy

Najważniejsze newsy, które spowodowały, że dzisiaj serwis tvpolsat.info to poważane źródło informacji w całej branży medialnej

Nasza pierwsza informacja. Dzisiaj wydaje się mało istotna, ale to właśnie ten news otworzył historię tvpolsat.info.
Rewolucja programowa w Cyfrowym Polsacie. Jako pierwsi ujawniliśmy plany platformy. O naszej informacji mówiła cała branża.
Sukces wspieranej przez nas akcji. Jako pierwsi informujemy o planach nakręcenia drugiego sezonu "Na krawędzi".
Wywiad z Niną Terentiew. Jedna z najważniejszych osób w Polsacie stała się naszym regularnym rozmówcą.
Nowe prowadzące "Wydarzenia" - czytelnicy tvpolsat.info poznają nazwiska nowych prowadzących tuż po ogłoszeniu tej informacji w redakcji "Wydarzeń".
Informacja o powrocie kultowego show "Idol". Jeszcze nieoficjalna, ale to portal tvpolsat.info jako pierwszy odważył się ją opublikować.

Historia

 • Wrzesień 2006

  Start serwisu

  26 września 2006 roku rusza tvpolsat.info. Choć pierwszego dnia czytała nas tylko rodzina naczelnego, to portal bardzo szybko zaczął zdobywać czytelników i został dostrzeżony przez branżę, a wkrótce zostaliśmy opisani przez branżowy magazyn "Press".

 • Październik 2008

  Press

  Cała medialna branża mogła poznać nas dokładniej w październiku 2008 roku, kiedy naszą działalność opisał magazyn "Press" w artykule "Fani zaangażowani".

 • Styczeń 2010

  Pierwsza relacja wideo

  Przez trzy lata przekazywaliśmy informacje tylko za pomocą tekstu i zdjęć, ale w styczniu 2010 roku rozpoczęliśmy realizację autorskich relacji wideo z konferencji, imprez i planów seriali. Co roku z kamerą i mikrofonem odwiedzamy też festiwal Polsatu w Sopocie. Najpierw TOPtrendy, a teraz Polsat SuperHit Festiwal.

 • Wrzesień 2016

  Rebranding serwisu

  We wrześniu 2016 roku zdecydowaliśmy się na duże zmiany w serwisie. Zmieniliśmy logo i wprowadziliśmy nowy wygląd portalu, przyjazny dla każdego urządzenia i zgodny z najnowszymi regułami projektowania stron internetowych. Data wdrożenia zmian nie była przypadkowa, bo właśnie wtedy obchodziliśmy dziesiąte urodziny.

Zespół